شیرینگ تونلی اتومات یکی از محبوب ترین و رایج ترین است که قابل استفاده در صنایع و کارخانجات کوچک و بزرگ می باشد. این دستگاه به شکل یک تونل طراحی شده است که کالا را با تکنولوژی خاصی بسته بندی می کند. شیرینگ پک یعنی کشیدن نایلون یا فیلم شیرینگ روی محصولات جهت حفظ ظاهر بسته بندی، جلوگیری از صدمه دیدن و ایجاد نمایی زیبا برای مصرف کننده. این بسته بندی از زيبايي ٬ شفافيت بیشتر و قيمت کمتر نسبت به بسته بندي هاي مشابه همانند کارتن می باشد.

زمانی که بخواهید خط تولید و بسته بندی خود را گسترش دهید باید از دستگاه شیرینگ تونلی اتومات استفاده کنید. سرعت بالای این دستگاه جزء مزایای آن به شمار می رود به طوری که در یک ساعت قابلیت شیرینگ کردن 1700 بسته را دارد. تولید گرما و حرارت در این دستگاه با استفاده از برق(المنت) است. تیغه هایی که در دستگاه شیرینگ پک  استفاده شده است از جنس آلومینیوم آلیاژی با روکش گرانیتی می باشد که نسبت به سایش مقاومت بالایی دارد.

مشخصات فنی شیرینگ تونلی اتومات

مدل دستگاه  GC-SH-5A

ابعاد دستگاه طول |    mm 3700 عرض  |    mm980  ارتفاع mm 1570

ابعاد حداقل محصول  طولmm 90      |   عرضmm 90

ابعاد حداکثر محصول  طولmm 450    |      عرضmm 320

حداکثر ارتفاع محصول  mm 120

حداکثر عرض  فیلمmm 400      |     حداقل  عرض فیلمmm 200

سرعت حداکثر تا 1700 بسته در ساعت

برق مصرفی سه فاز  16 کیلو وات

ارتفاع میز کارmm 780      |   وزن دستگاهkg 700

مزایای شیرینگ تونلی اتوماتیک

مجهز به صفحه نمایش ( ( Programmable Logic Controller  PLC لمسی زیمنس آلمان

مجهز به دو کنترل دور موتور اشنایدر الکتریک آلمان در قسمت تونل

مجهر به رله ٬ترمو کنترل و رله ssr با برند omron ژاپن

مجهز به سیستم پنوماتیک با برند Airtac تایوان

دستگاه دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه شیرینگ تونلی

نحوه عملکرد شیرینگ تونلی اتومات

 

طرز کار دستگاه به این صورت است که محصول روی نوار نقاله ورودی قرار می گیرد، سپس وارد تونل حرارتی می شود، محصول بصورت کاملاً سلفون کشیده شده در انتها تحویل گرفته می شود.
عملکرد شیرینگ تونلی اتومات گواتر کنترل با برند GCPACK به نحوی است که کالاها و محصولات را با فیلم شیرینگ می پوشاند و سپس داخل تونل می گذارند، حرارت تولید شده در داخل این تونل عملیات بسته بندی را به بهترین نحو انجام می دهد. پروسه کار با دستگاه شیرینگ تونلی شامل چند بخش است که به ترتیب مراحل زیر، یک محصول شیرینگ می شود. در مرحله اول محصول یا محصولات مورد نظر وارد قسمت دوخت خواهند شد. در این مرحله تیغه دوخت باعث نگه داشتن فیلم به دور محصول می شود‌ تا محصول را وارد بخش بعدی کند. دوختی که در پروسه شیرینگ کردن انجام می شود به دو صورت سیمی یا آلومینیومی می باشد که نوع دوخت با توجه به محصول انتخاب می شود و کاربرد و قیمت متفاوتی دارد. فیلم شیرینگ با عبور کالا یا محصول از تونل حرارتی و انتقال دما به آن ها کشیده و جمع خواهند شد. نیروی مورد نیاز این دستگاه از طریق انرژی برق است و دمای آن به ۱۸۰ درجه سانتی گراد خواهد رسید. برای سرد کردن در مراحل پایانی از فن های خنک کننده استفاده می شود که در انتهای دستگاه تعبیه شده و با جریان هوا، شیرینگ جمع شده روی محصول را خنک و منقبض می کند.

صنایع بسته بندی گواتر کنترل  با عرضه دستگاه شیرینگ تونلی با کیفیت خود همواره رضایت مشتریان را در راس کار خود قرار داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با GCPACK تماس بگیرید.

فهرست
× سوالی دارید؟